Adobe Flash player, günümüz internet teknolojisinin hareketli görüntüleri oynatmak için web tabanlı uygulamarın ihtiyaç duyduğu medya oynatıcıdır. Peki bu flash player ile neler yapılabilir, ne işe yarar; zengin metin ve uygulama içerikli web uygulamalarını adobe flash player ile kolayca oynatabilir veya izleyebilirsiniz ayrıca filitre efektler ile daha gerçekçi görüntüler, 3 boyutlu efektleri görebilme, yazı ve görüntülerin meyda oynatıcısı olarak oynatabilme gibi oldukça yararlı kullanım  özellikerine sahiptir.

İnternette bazı uygulamarı oynatabilmeniz için mutlaka adobe Flash Player son sürümünü bilgisyarınıza indirip kurmanız gerekmektedir.

Aşağıdaki Linklerden Bilgisayarınıza Flash Player Son sürümü indirebilirsiniz…

 Adobe Flash Player 11 İndir ;

http://get.adobe.com/tr/flashplayer/

adobe flash player 10, son sürüm flash player indir, son sürüm flash player

Arama sonuçları: adobe flash player ne işe yarar,  adobe flash player nedir,  flash player ne işe yarar,  adobe flash player nedir ne işe yarar,  flash player nedir,  adobe ne işe yarar,  adobe flash ne işe yarar,  flash player nedir ne işe yarar,  fılaş pılayır indir,  adobe flash player neye yarar, 


Recommend to friends
 • gplus
 • pinterest

About the Author

Bilgihanesi

2000'li yılların başlarında başlayan bilgisayar merakım, beni bugün burada sizlerle buluşturuyor...Hukuk eğitimimin yanında bilişim ve teknoloji dünyasında kendi çapımda hobi olarak uğraşmaktayım.. :))
 • gplus

Comments

 1. halil ibrahim
  20/10/2011 at 16:16

  cok iyi bir site

 2. Alev Kübra
  09/02/2012 at 19:01

  güzel bir site ama adobe Flash player’ı nasıl kullanacağımı daha bilmiyorum ama araştırmalıyım. herkese selamlar

 3. internet
  04/01/2013 at 13:52

  çok yararlı faydalı içerik paylaşmıssınız teşekkürler

 4. ardahackers2
  01/07/2013 at 13:41

  bende bilmiyorum açamıyom da

Leave a comment