Sponsor BağlantılarAdobe Flash Player Nedir Ne işe Yarar? Son Sürüm Flash Player 15 indir

4

Adobe Flash player, günümüz internet teknolojisinin hareketli görüntüleri oynatmak için web tabanlı uygulamarın ihtiyaç duyduğu medya oynatıcıdır. Peki bu flash player ile neler yapılabilir, ne işe yarar; zengin metin ve uygulama içerikli web uygulamalarını adobe flash player ile kolayca oynatabilir veya izleyebilirsiniz ayrıca filitre efektler ile daha gerçekçi görüntüler, 3 boyutlu efektleri görebilme, yazı ve görüntülerin meyda oynatıcısı olarak oynatabilme gibi oldukça yararlı kullanım  özellikerine sahiptir.

İnternette bazı uygulamarı oynatabilmeniz için mutlaka adobe Flash Player son sürümünü bilgisyarınıza indirip kurmanız gerekmektedir.

Aşağıdaki Linklerden Bilgisayarınıza Flash Player Son sürümü indirebilirsiniz…

 Adobe Flash Player 15 İndir ;

http://get.adobe.com/tr/flashplayer/

adobe flash player 10, son sürüm flash player indir, son sürüm flash player

Arama sonuçları: adobe flash player ne işe yarar,  flash player ne işe yarar,  adobe flash player nedir,  adobe flash player nedir ne işe yarar,  flash player nedir,  adobe ne işe yarar,  adobe flash ne işe yarar,  flash player nedir ne işe yarar,  fılaş pılayır indir,  adobe flash player neye yarar, 
Share.

About Author

2000'li yılların başlarında başlayan bilgisayar merakım, beni bugün burada sizlerle buluşturuyor...Hukuk eğitimimin yanında bilişim ve teknoloji dünyasında kendi çapımda hobi olarak uğraşmaktayım.. :))

4 Yorum

  1. Alev Kübra on

    güzel bir site ama adobe Flash player’ı nasıl kullanacağımı daha bilmiyorum ama araştırmalıyım. herkese selamlar

Leave A Reply

Sağlık Bilgisi | HukukBH