Sponsor BağlantılarErkekler için Yüz Tiplerine Uygun Saç Modelleri 2012

0

Erkekler için en önemli dış görünüm unsurlarından birisi saç tipi ve yüz tipi ile olan uyumudur. Bir erkeğin karizmasını etkileyiciliğini en iyi yansıtan dış görünüm ögesidir saç şekli.

Bugün siz değerli ziyaretçilerimiz için 2012 yılında erkeklerin en çok tercih ettiği saç modelleri, yüz tiplerine uygun en güzel, en iyi saç şekilleri nelerdir, erkekler saç tiplerini belirlerken seçerken nelere dikkat etmeli sizler için açıklamaya çalışacağız..

Liste olarak sıralayacak olursak :

Düz Saçlı Erkekler

Düz saçlarda genellikle saçın yapısına göre değişen bir stil yapmak için saça doku kazandırmak gerekir ve katlı kesim şarttır.  Düz saça şekil vermek için özel kesim yapılmalı ve saçın naturel olması sağlanmalıdır. Saçın dibindeki ve yanlardaki kabarıklığın alınp öne doğru dökülmesi gerekmektedir.

Dalgalı Saçlı Erkekler

Dalgalı saçlar kısa saç olarak tercih edilir çünkü uzadıkça saç kabarır.  Yanlarda ve ensede kabarmalar alınıp naturellik korunmalıdır. Dalgalı açta en büyük özellik kısa olmasıdır . Diğer özellikler ise enseler ve yan saçlarda kesim ve buralarda yapılan çeşitli şekiller yanlarda inceltmeler yada kısa enseler güzel durmaktadır.

Kıvırcık Saçlı Erkekler

En önemli şey çok kabardığı için saçın içindeki yapısı yani dokusunun seyreltilmesidir. Böylelikle saç daha hoş durur. Saçın yoğunluğu ve saç altındaki kalın tabaka inceltilmeli ve  kesilmelidir . Yoğunluk alınırsa iyi olur.  Kıvırcık uzun yada kısa olabilir eğer yoğunluk alınırsa kabarma olmaz ve saç istenildiği şekilde kullanılır.

Öncelikle Erkekler Yüz Tiplerine uygun saç şekli belirlerken nelere dikkat etmeli videolu olarak bilgi edinelim.

——————————————————-

2012 Yılı için Erkeklerin En Çok Tercih Ettiği Saç Modelleri


Arama sonuçları: saç modelleri erkek 2012,  kısa saç modelleri erkek,  dalgalı saç modelleri erkek,  saç modelleri 2012 erkek,  erkek saç modelleri ve yapılışları,  erkek kısa saç modelleri,  erkek resmi,  erkek kısa saç modelleri 2012,  erkek saç kesim modelleri ve isimleri,  erkek sac modelleri nasıl yapılır, 
Share.

About Author

BİLGİHANESİ KİMDİR? "Türkiye'nin Bilgi Sitesi" sloganıyla 2008 yılında yayın hayatına başlayan Bilgihanesi; bilim ve teknoloji konuları başta olmak üzere bir çok farklı alanda özgün içeriğe sahip olan ve ziyaretçilerine kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiş bir bilgi paylaşım sitesidir. Bu noktada asıl amacımız; kaliteli Türkçe içerik oluşturmak adına gayret göstererek Türk internet mecrasına katkıda bulunmaktır. Saygı ve sevgilerimizle...

Leave A Reply

Sağlık Bilgisi | HukukBH