Sponsor BağlantılarGöğüs, Karın, Bacak, Kol Pazu Kas Yapma Vücut Geliştirme Hareketleri

0

Vücut geliştirme meraklıları ve vücüut geliştirmeye yeni başlayanlar için kol, pazu, bacak, karın kaslarını nasıl çalıştırır hangi hareketler ile vücut geliştirilir, en iyi vücut geliştirme hareketleri nelerdir..

Bu ve benzerleri soruları birazdan sizlere resimli anlatımlarla hangi hareketlerin hangi bölgedeki kasları harekete geçirip geliştirdiğini göstermeye çalışacağım.

Doğru hareketlerin doğru şekilde düzenli yapılması halinde bir kaç ay içinde kaslı bri görünüme sahip olabilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken tek şey aşağıdaki resimleri dikkatlice izlemek ve gerekli ekipmanları kendinize tahsis ederek egzersiz ve hareketlere başlamak :)

kol, pazu, bacak, karın kaslarını nasıl çalıştırır hangi hareketler ile vücut geliştirilir, en iyi vücut geliştirme hareketleri resimli gösterim :

Karın Kas geliştirme oluşturma hareketleri :

karın kasları geliştirme hareketleri

Gögüs Geliştirme Hareketleri :

Kol, Pazu Kas Geliştirme Hareketleri :

Bacak, Baldır Geliştirme Hareketleri :

bacak baldır geliştirme hareketleri


Arama sonuçları: karın kası hareketleri,  kas yapma hareketleri,  karın kası geliştirme,  karın kası nasıl yapılır resimli anlatım,  karın kası egzersizleri,  karin kasi gelistirme hareketleri,  karın kası yapma hareketleri,  body building hareketleri,  ön kol hareketleri,  vücut geliştirme hareketleri, 
Share.

About Author

2000'li yılların başlarında başlayan bilgisayar merakım, beni bugün burada sizlerle buluşturuyor...Hukuk eğitimimin yanında bilişim ve teknoloji dünyasında kendi çapımda hobi olarak uğraşmaktayım.. :))

Leave A Reply

Sağlık Bilgisi | HukukBH