Sponsor BağlantılarGöğüs, Karın, Bacak, Kol Pazu Kas Yapma Vücut Geliştirme Hareketleri

0

Vücut geliştirme meraklıları ve vücüut geliştirmeye yeni başlayanlar için kol, pazu, bacak, karın kaslarını nasıl çalıştırır hangi hareketler ile vücut geliştirilir, en iyi vücut geliştirme hareketleri nelerdir..

Bu ve benzerleri soruları birazdan sizlere resimli anlatımlarla hangi hareketlerin hangi bölgedeki kasları harekete geçirip geliştirdiğini göstermeye çalışacağım.

Doğru hareketlerin doğru şekilde düzenli yapılması halinde bir kaç ay içinde kaslı bri görünüme sahip olabilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken tek şey aşağıdaki resimleri dikkatlice izlemek ve gerekli ekipmanları kendinize tahsis ederek egzersiz ve hareketlere başlamak :)

kol, pazu, bacak, karın kaslarını nasıl çalıştırır hangi hareketler ile vücut geliştirilir, en iyi vücut geliştirme hareketleri resimli gösterim :

Karın Kas geliştirme oluşturma hareketleri :

karın kasları geliştirme hareketleri

Gögüs Geliştirme Hareketleri :

Kol, Pazu Kas Geliştirme Hareketleri :

Bacak, Baldır Geliştirme Hareketleri :

bacak baldır geliştirme hareketleri


Arama sonuçları: karın kası hareketleri,  kas yapma hareketleri,  karın kası geliştirme,  karın kası nasıl yapılır resimli anlatım,  karın kası egzersizleri,  karin kasi gelistirme hareketleri,  karın kası yapma hareketleri,  body building hareketleri,  ön kol hareketleri,  vücut geliştirme hareketleri, 
Share.

About Author

BİLGİHANESİ KİMDİR? "Türkiye'nin Bilgi Sitesi" sloganıyla 2008 yılında yayın hayatına başlayan Bilgihanesi; bilim ve teknoloji konuları başta olmak üzere bir çok farklı alanda özgün içeriğe sahip olan ve ziyaretçilerine kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiş bir bilgi paylaşım sitesidir. Bu noktada asıl amacımız; kaliteli Türkçe içerik oluşturmak adına gayret göstererek Türk internet mecrasına katkıda bulunmaktır. Saygı ve sevgilerimizle...

Leave A Reply

Sağlık Bilgisi | HukukBH