Sponsor BağlantılarHesap Kurtarma Çalınan Hacklenen Mail Adresini Geri Alma (resimli)

14

Çalınan Hacklenen Msn Mail Adresini Hesap Kurtarma Geri Alma:

Pek çok msn, windowslive Messenger kullanıcısının bir şekilde başına gelmiş bir durum olan msn hesabının çalınması hacklenmesi veya parola unutmaya bağlı olarak msn mail adresine ulaşamama sorunu noktasında yaptığım araştırmalar sonucu, kullanıcıların yeterli bilgiye sahip olmadıklarına şahit oldum..

BilgiHanesi.Com ziyaretçileri için çalınan, hacklenen msn messenger, mail hesabı, msn,meseenger,çalınan hesap geri alma,mail adresini geri alma,parola sıfırlama ve mail geri alma nasıl geri alınır resimli olarak sizler için anltacağım.

Ama öncelikle hesap geri alma işlemlerine başlamadan, aşağıda yer alan maddeleri dikkatlice okuyun ve her yöntemi denediğinizden emin olunuz..

Çalınan, Hack’lenen Mail Msn Hesabınızı Nasıl Kurtarırsınız?

Oturum açarken sorun mu yaşıyorsunuz? Bu genellikle şu nedenlerle olur…

1. Parolanızı unuttuysanız.  Tamam, bu herkesin başına gelebilir.

2. Birisi parolanızı çaldı ve istenmeyen posta göndermek için hesabınızı kullanıyor. Sizi ve kişilerinizi korumak için güvenliği aşılan hesapları engeller ve hesabınızı kurtarmanıza yardımcı olmayı deneriz.

Hesabınızın denetimini geri almanın en hızlı yolu parolanızı değiştirmektir. Daha sonra saldırganın hesap bilgilerinizi değişmediğinden veya hesabınızı tekrardan çalmayacağından emin olmak istersiniz.

Atılması gereken adımları şunlardır:

1. Yine de oturum açabiliyor musunuz? Evetse Account.Live.com adresine gidin ve parolanızı değiştirin.

2. Oturum açtıktan sonra cep telefonu numaranız soruldu mu? Oturum açma sırasında, gizli bir kod içeren metin mesajı göndermek için cep telefonu numarasını girmenizi isteyebiliriz. Bu hesabınızdan spam gönderilmesini önlemeye yardımcı olur.

3. Oturum açamıyorsanız, şifrenizi sıfırlamayı deneyin.

o Hesabınızda konum ve gizli soru bigilerini sağlarsanız, parolanızı sıfırlamak için bu yanıtları girebilirsiniz. Buraya gidin ve “Kimliğimi doğrulamak için konum bilgilerimi ve gizli yanıtımı kullan” seçin.

o Hesabınızda bir alternatif e-posta adresi koyarsaniz kendinize parola sıfırlama bağlantısi gönderebilirsiniz.  Buraya gidin ve “Parola sıfırlama yönergelerini bana e-postayla gönder”i seçin.

Yukarıdaki seçeneklerin hiçbiri çalışmadı. Şimdi ne yapmalıyım?

Oturum açamazsanız veya parolanızı sıfırlayamazsanız, Windows Live Doğrulama sayfasına gidin ve istenen bilgileri gönderin. Bu işlem bir süre sürebiliyor (48-72 Saat), böylece bu yolu yalnızca önceki seçenekler çalışmazsa kullanın.

Doğrulama işlemi yalnızca sizin sağlamanız mümkün olacak hesabınızla ilgili anahtar bilgileri sorar. Bu bize hesabın yasal sahibi olduğunuzu doğrulamanızı sağlar. Gerekli kriterya, sizi korumak için çok sıkıdır, lütfen her soru üzerinde mümkün olduğunca çok detay sağlayın. E-posta mesaj başlıkları ve kişi e-posta adresleri gibi bazı bilgileri almak için kişilerinizi aramak zorunda kalabilirsiniz. Bize daha fazla bilgi sağlamanız, Destek Uzmanlarımızın kimliğinizi doğrulamak ve hesabınızı kurtarmanıza daha fazla yardımcı olacaktır.

Windows Live Doğrulama Sayfasında Yapılması Gerekenler Resimli;

Adım 1-)

http://windowslivehelp.com/passwordreset.aspx adresine gidiyoruz ve açılan sayfayı dikkatlice okuyup sayfa altında yer alan DEVAM butonuna basıyoruz..

Adım 2-)

Adım 3-)

Aşağıda gerekli bilgiler kısmına sizinle iletişim kurabilcekleri bir geçerli mail adresi yazın.

Hacklenen adresinizi yazmayın kesinlikle !

Size çalınan adresinizi geri verirlerken bu adrese gelecek bilgileriniz. onun için doğru adres girin.

Adım 4-)

Resimde gösterilen yere çalınan,  hacklenen msn adresinizi yazın ve devam butonuna basın.

Adım 5-)

Aşağıda resimde görülen alanları eksiksiz olarak doldurun, bilemediğiniz hatırlayamadığınız yerleri en muhtemel değerleri girin..


Arama sonuçları: facebook hesap kurtarma,  msn hesap kurtarma,  facebook kurtarma,  çalınan facebook hesabını geri alma resimli anlatım,  msn hesabı kurtarma,  face kurtarma,  facebook hesabı kurtarma,  msn kurtarma,  mail adresi kurtarma,  msn kurtarma 2012, 
Share.

About Author

BİLGİHANESİ KİMDİR? "Türkiye'nin Bilgi Sitesi" sloganıyla 2008 yılında yayın hayatına başlayan Bilgihanesi; bilim ve teknoloji konuları başta olmak üzere bir çok farklı alanda özgün içeriğe sahip olan ve ziyaretçilerine kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiş bir bilgi paylaşım sitesidir. Bu noktada asıl amacımız; kaliteli Türkçe içerik oluşturmak adına gayret göstererek Türk internet mecrasına katkıda bulunmaktır. Saygı ve sevgilerimizle...

14 Yorum

  1. Windows Live hesabım hacklendi, Müşteri desteğiyle geri aldım hesabımı, bi mail geldi, bi e-posta adresini alternatif e-posta olarak kabul ediyor musunuz diye, bi baktım tekrar hacklendim, ve şu an nasıl alabilirim adresimi bilmiyorum, Tekrar müşteri destegi yapsam bilmediğim bi e-posta alternatifi yaptıgı için hacker hiç bi işlem yapamıorum, Bana yardım edin.

  2. facebook adresime giriş yapmamıyorum tüm yolları denedim olmuyor. giriş yaparken kullandığım msn adresimede giremiyorum onunda şifresi değişmiş. üstelik gizli yanıtını hatırlamıyorum yanlış diyo alternatif msn adresiminde şifresi yok yani ulaşamıyorum hiç bi şekilde. yardımcı olur musunuz ne yapmam gerekli? acaba facebook adresimin çalındığını nasıl bildirebilirim yetkililere. bildirdiğimde adresimi geri alabilir miyim. lütfen yardımcı olun

  3. e posta adresime ulaşamıyorum ve yeni açmıştım içerisinde hesap doğrulayacak bir bilgi olmadığı için hiçbir işlem işe yaramıyor lütfen acil yardım ederseniz çok minnettar kalırım teşekkürler

  4. arkadaşlar msn hesabını kurtarmada kredı karı nuarası ıstenıyor..ama nekadar para kesıyorlar bır açıklama yok..acaba daha once kullanan varmı…nekadar guvenılır nekadar kesılıyor

  5. kardeşim benim msnim hacklendi suan prola sıfırlamaya calısıom fakat boyle bı e posta yok dıo nasıl kurtarabılırım?

  6. Twiterm icin takipci artirma sitesine basvurdum bir saat sonra twitrma girmeye calistigmda ayni sifreyle giriyrm

  7. selahattin on

    Benim Msn me girince hesabınız başkası tarafından kullanılıyor gibi görünüyor dior lütfen yardım nolr

Leave A Reply

Sağlık Bilgisi | HukukBH