Çalınan Hacklenen Msn Mail Adresini Hesap Kurtarma Geri Alma:

Pek çok msn, windowslive Messenger kullanıcısının bir şekilde başına gelmiş bir durum olan msn hesabının çalınması hacklenmesi veya parola unutmaya bağlı olarak msn mail adresine ulaşamama sorunu noktasında yaptığım araştırmalar sonucu, kullanıcıların yeterli bilgiye sahip olmadıklarına şahit oldum..

BilgiHanesi.Com ziyaretçileri için çalınan, hacklenen msn messenger, mail hesabı, msn,meseenger,çalınan hesap geri alma,mail adresini geri alma,parola sıfırlama ve mail geri alma nasıl geri alınır resimli olarak sizler için anltacağım.

Ama öncelikle hesap geri alma işlemlerine başlamadan, aşağıda yer alan maddeleri dikkatlice okuyun ve her yöntemi denediğinizden emin olunuz..

Çalınan, Hack’lenen Mail Msn Hesabınızı Nasıl Kurtarırsınız?

Oturum açarken sorun mu yaşıyorsunuz? Bu genellikle şu nedenlerle olur…

1. Parolanızı unuttuysanız.  Tamam, bu herkesin başına gelebilir.

2. Birisi parolanızı çaldı ve istenmeyen posta göndermek için hesabınızı kullanıyor. Sizi ve kişilerinizi korumak için güvenliği aşılan hesapları engeller ve hesabınızı kurtarmanıza yardımcı olmayı deneriz.

Hesabınızın denetimini geri almanın en hızlı yolu parolanızı değiştirmektir. Daha sonra saldırganın hesap bilgilerinizi değişmediğinden veya hesabınızı tekrardan çalmayacağından emin olmak istersiniz.

Atılması gereken adımları şunlardır:

1. Yine de oturum açabiliyor musunuz? Evetse Account.Live.com adresine gidin ve parolanızı değiştirin.

2. Oturum açtıktan sonra cep telefonu numaranız soruldu mu? Oturum açma sırasında, gizli bir kod içeren metin mesajı göndermek için cep telefonu numarasını girmenizi isteyebiliriz. Bu hesabınızdan spam gönderilmesini önlemeye yardımcı olur.

3. Oturum açamıyorsanız, şifrenizi sıfırlamayı deneyin.

o Hesabınızda konum ve gizli soru bigilerini sağlarsanız, parolanızı sıfırlamak için bu yanıtları girebilirsiniz. Buraya gidin ve “Kimliğimi doğrulamak için konum bilgilerimi ve gizli yanıtımı kullan” seçin.

o Hesabınızda bir alternatif e-posta adresi koyarsaniz kendinize parola sıfırlama bağlantısi gönderebilirsiniz.  Buraya gidin ve “Parola sıfırlama yönergelerini bana e-postayla gönder”i seçin.

Yukarıdaki seçeneklerin hiçbiri çalışmadı. Şimdi ne yapmalıyım?

Oturum açamazsanız veya parolanızı sıfırlayamazsanız, Windows Live Doğrulama sayfasına gidin ve istenen bilgileri gönderin. Bu işlem bir süre sürebiliyor (48-72 Saat), böylece bu yolu yalnızca önceki seçenekler çalışmazsa kullanın.

Doğrulama işlemi yalnızca sizin sağlamanız mümkün olacak hesabınızla ilgili anahtar bilgileri sorar. Bu bize hesabın yasal sahibi olduğunuzu doğrulamanızı sağlar. Gerekli kriterya, sizi korumak için çok sıkıdır, lütfen her soru üzerinde mümkün olduğunca çok detay sağlayın. E-posta mesaj başlıkları ve kişi e-posta adresleri gibi bazı bilgileri almak için kişilerinizi aramak zorunda kalabilirsiniz. Bize daha fazla bilgi sağlamanız, Destek Uzmanlarımızın kimliğinizi doğrulamak ve hesabınızı kurtarmanıza daha fazla yardımcı olacaktır.

Windows Live Doğrulama Sayfasında Yapılması Gerekenler Resimli;

Adım 1-)

http://windowslivehelp.com/passwordreset.aspx adresine gidiyoruz ve açılan sayfayı dikkatlice okuyup sayfa altında yer alan DEVAM butonuna basıyoruz..

Adım 2-)

Adım 3-)

Aşağıda gerekli bilgiler kısmına sizinle iletişim kurabilcekleri bir geçerli mail adresi yazın.

Hacklenen adresinizi yazmayın kesinlikle !

Size çalınan adresinizi geri verirlerken bu adrese gelecek bilgileriniz. onun için doğru adres girin.

Adım 4-)

Resimde gösterilen yere çalınan,  hacklenen msn adresinizi yazın ve devam butonuna basın.

Adım 5-)

Aşağıda resimde görülen alanları eksiksiz olarak doldurun, bilemediğiniz hatırlayamadığınız yerleri en muhtemel değerleri girin..


Arama sonuçları: facebook hesap kurtarma,  msn hesap kurtarma,  facebook kurtarma,  çalınan facebook hesabını geri alma resimli anlatım,  msn hesabı kurtarma,  facebook hesabı kurtarma,  face kurtarma,  msn kurtarma 2012,  mail adresi kurtarma,  windows live hesap kurtarma, 


Recommend to friends
 • gplus
 • pinterest

About the Author

Bilgihanesi

2000'li yılların başlarında başlayan bilgisayar merakım, beni bugün burada sizlerle buluşturuyor...Hukuk eğitimimin yanında bilişim ve teknoloji dünyasında kendi çapımda hobi olarak uğraşmaktayım.. :))
 • gplus

Comments

 1. kerem yılmaz
  20/11/2011 at 16:46

  BANA YARDIM EDİN FACEBOOK HESABIM ÇALINDI

  • Bilgihanesi
   20/11/2011 at 20:37

   ihbar ettiniz mi bu durumu facebook yetkililerine ?

 2. veysel ak
  30/11/2011 at 21:27

  facem acılmıyor herşeyim silinmiş

 3. Şule
  19/01/2012 at 16:12

  Windows Live hesabım hacklendi, Müşteri desteğiyle geri aldım hesabımı, bi mail geldi, bi e-posta adresini alternatif e-posta olarak kabul ediyor musunuz diye, bi baktım tekrar hacklendim, ve şu an nasıl alabilirim adresimi bilmiyorum, Tekrar müşteri destegi yapsam bilmediğim bi e-posta alternatifi yaptıgı için hacker hiç bi işlem yapamıorum, Bana yardım edin.

 4. soru
  19/02/2012 at 21:54

  facebook adresime giriş yapmamıyorum tüm yolları denedim olmuyor. giriş yaparken kullandığım msn adresimede giremiyorum onunda şifresi değişmiş. üstelik gizli yanıtını hatırlamıyorum yanlış diyo alternatif msn adresiminde şifresi yok yani ulaşamıyorum hiç bi şekilde. yardımcı olur musunuz ne yapmam gerekli? acaba facebook adresimin çalındığını nasıl bildirebilirim yetkililere. bildirdiğimde adresimi geri alabilir miyim. lütfen yardımcı olun

  • Bilgihanesi
   20/02/2012 at 08:50

   merhabalar..öncelikle çok geçmiş olsun..facebook hesabınızın çalındığını düşünüyorsanız bu durumu şu adresten https://www.facebook.com/hacked facebook yetkililerine bildirin lütfen..

   • muhammet enes kurt
    16/03/2014 at 11:47

    ben hotmailimin şifresdsini unuttum ve bir türlü alamıoyorum

 5. aleyna yenilmez
  26/12/2012 at 14:51

  benim aradığım bu değildi

 6. nurgül
  13/01/2013 at 14:29

  e posta adresime ulaşamıyorum ve yeni açmıştım içerisinde hesap doğrulayacak bir bilgi olmadığı için hiçbir işlem işe yaramıyor lütfen acil yardım ederseniz çok minnettar kalırım teşekkürler

 7. nagehan
  21/02/2013 at 18:00

  arkadaşlar msn hesabını kurtarmada kredı karı nuarası ıstenıyor..ama nekadar para kesıyorlar bır açıklama yok..acaba daha once kullanan varmı…nekadar guvenılır nekadar kesılıyor

 8. serseri
  22/02/2013 at 23:54

  kardeşim benim msnim hacklendi suan prola sıfırlamaya calısıom fakat boyle bı e posta yok dıo nasıl kurtarabılırım?

 9. sirin
  03/03/2013 at 13:48

  Twiterm icin takipci artirma sitesine basvurdum bir saat sonra twitrma girmeye calistigmda ayni sifreyle giriyrm

  • AYSE DENDEN
   24/03/2013 at 21:33

   lütfen facebooku kurtarmama yardımcı olun

 10. selahattin
  29/03/2014 at 22:53

  Benim Msn me girince hesabınız başkası tarafından kullanılıyor gibi görünüyor dior lütfen yardım nolr

Leave a comment