iPhone 6 Ne Zaman Çıkacak | iPhone 6 Tanıtım Tarihi [09.09.2014]

0 481

Akıllı telefon piyasasının hiç şüphesiz merakla beklenen telefonlarından birisi olan Apple iPhone, serinin en son ve en yeni telefonu olacak olan iphone 6’nın ne zaman tanıtılacağı ve tüm dünya da ne zaman piyasaya çıkacağı merakla bekleniyor.

iphone 6Apple tarafından gelen son resmi haberlere göre Apple’ın iPhone 6’yı 9 Eylül tarihinde tanıtacağı kesinleşti. 9 Eylül’de gerçekleşecek etkinlik için davetiyeler dağıtmaya başladı.

Apple her yıl olduğu gibi yine adını gizli tuttuğu dev etkinliğinin davetiyelerini dağıtmaya başladı. 9 Eylül tarihini işaret eden davetiyeler de gösteriyor ki Apple’ın iPhone 6’yı tanıtmasına artık sadece günler kaldı.

Medya etkinliği olarak adlandırılan buluşma, 9 Eylül günü TSİ 20.00’da Cupertino’da gerçekleşecek. Etkinlik yeri ise De Anza Yüksekokulu’nun kampüsünde yer alan Flint Center for the Performing Arts. Apple’ın basın mensuplarına gönderdiği davetiylerde etkinliğin yeri, tarihi ve saati dışında herhangi bir ayrıntıya yer verilmiyor.

Önceki etkinliklerde davetiyelere küçük ipuçları yerleştiren Apple, bu defa ser verip sır vermeyeceğini de sloganıyla belli etmiş. “Keşke daha fazlasını söyleyebilseydik.” cümlesini davetiyelere yerleştiren Cupertinolu şirketin iWatch ve yeni iPod modellerini de etkinlikte tanıtabileceği söyleniyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.