Sponsor BağlantılarOnline Photoshop Siteleri, Resim Photo Düzenleme Editörleri

0

İnternet üzerinden online olarak kullanılan ve photoshop gibi resimler üzerinde çeşitli efekt ve özelliklerin kullanılmasına izin veren online resim düzenleme, online photoshop web sitelerini aşağıdaki başlıklarda bulabilirsiniz. Bu siteler ile photoshopa gerek kalmadan resim efekt veya resim photo düzenleme işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

En iyi online Photoshop, Resim Düzenleme Efekt Siteleri;

http://www.sumopaint.com/

Hemen hemen photoshop’un sahip olduğu pek çok özelliğe sahip olan ve internet üzerinden online resim düzenleme editörü olarak kullanılan harika bir resim editörü..

http://www.pixlr.com/editor/

Photoshop için diğer online alternatif olarak kullanılabilecek, kullanışlı araç ve gereçlere sahip güzel bir online photoshop aracı..

http://72photos.com/
fotoğraflarınızı döndürebilir, boyutlarını değiştirebilir ve fotoğraflarınıza siyah/beyaz hale getirmek gibi bazı efekler de verebilirsiniz.

http://www.onlinephototool.com/
yeniden boyutlandırma, döndürme, renkleri düzenleme, renk paletlerini ayarlama, sepia ve siyah/beyaz gibi renkler verme gibi efekler eklemenin yanı sıra fotoğraflarınızın üzerine metin de ekleyebilirsiniz.

http://www.picture2life.com/
fotoğraflarınızdan kolajlar veya animasyonlar hazırlamak isteyenler için iyi bir tercih.

http://www.pikifx.com/
fotoğraflarınız üzerinde basit düzenlemeler yapabileceğiniz gibi, fotoğraflarınıza bazı efekler veya metinler ekleyebilir ekleyebilir veya çerçeveler arasından birisini seçerek fotoğrafınıza uygulayabilirsiniz.

http://www.flauntr.com/
basit düzenlemeler yapabileceğiniz bu siteyi kullanarak fotoğraflarınıza aynı zamanda onlarca efekt de ekleyebilir ve fotoğraflarınızı siteye de yükleyebilirsiniz.

http://fotoflexer.com/
oldukça ayrıntılı düzenlemeler yapabilmenize izin veren bir site. sitede fotoğraflarınıza eklemek için hazır şekiller de bulunuyor. rakiplerine göre oldukça iyi.

http://www.splashup.com/
birden fazla resmi aynı anda düzenlemek istiyorsanız bu siteyi kullanın.

http://www.improveyourimages.com/
renk ve ışık düzenlemeleri yapabileceğiniz bir başka site.

online resim editoru, online photoshop, online photoshop siteleri

http://www.picnik.com/
efekler, resme yazı ekleme, kesme-biçme, yeniden boyutlandırma gibi onlarca araca sahip olan bir site.

http://www.pixer.us/
fotoğrafınızı yükleyip saniyeler içinde basit düzenlemeler yapabileceğiniz bir site.

http://snipshot.com/
RaW dosyalarını da düzenleyebilen ve GIF, JPG, PDF, PNG veya TIF formatlarında yeniden kaydedebilen sitenin bazı özellikleri pro sürümünde sunuluyor ve bu sürümü kullanabilmek için aylık 9 dolar vermeniz gerekiyor. sitede 10 mb’a ve 5000×5000 piksele kadar resim resim de düzenleyebilirsiniz.

http://www.alilg.com/software/free-online-photo-editor/
bir başka düzenleme sitesi. siteye girdikten sonra ”Run” ikonuna tıklamanız yeterli.

http://www.online-image-editor.com/
site zaten bir program gibi arayüze sahip. file menüsünden düzenlemek istediğiniz fotoğrafı siteye aktarın ve işiniz bitince yeniden kaydedin.

cellsea.com

Diğer photoshop sitesi:

phixr.com


Arama sonuçları: photoshop siteleri,  fotoshop siteleri,  online fotoshop,  resim yapma siteleri,  pıcnık photo yap,  pıcnık photo,  online photoshop yap,  foto düzenleme,  fotoğraf düzenleme siteleri,  online photoshop siteleri, 
Share.

About Author

BİLGİHANESİ KİMDİR? "Türkiye'nin Bilgi Sitesi" sloganıyla 2008 yılında yayın hayatına başlayan Bilgihanesi; bilim ve teknoloji konuları başta olmak üzere bir çok farklı alanda özgün içeriğe sahip olan ve ziyaretçilerine kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiş bir bilgi paylaşım sitesidir. Bu noktada asıl amacımız; kaliteli Türkçe içerik oluşturmak adına gayret göstererek Türk internet mecrasına katkıda bulunmaktır. Saygı ve sevgilerimizle...

Leave A Reply

Sağlık Bilgisi | HukukBH