Sponsor BağlantılarResimli Egzersizlerle Göbek, Karın, Basen Yağlarından Kurtulun

0

Havaların ısınmasıyla pek   çoğumuzu fazlalıklarımızdan kurtulmanın ve yaza forma girmenin telaşı sardı. Sizlere resimli egzersiz uygulamalarıyla nasıl göbek basen ve karın yağlarının yakıldığını,   göbek, basen, karın yağları nasıl erir, yağlardan kurtulmanın yöntemini anlatmaya çalışacağım.

 

Şimdi 1 Numaralı Egzersizimize bakıyoruz ;

Egzersizlerle göbek basen yağŸ yakımı

 

Bu egzersizimiz yürüme ezgersizidir bu sayede basen ve bel kısımlarımız çalışmış olacak ve belirli bir zaman sonra basen ve belimiz forma girmeye başlayacaktır.   15- 20 dakika arasında tekrarlamalıyız.

 

Gün geçtikçe Dakikaları Artırabilirsiniz.

 

 

 

 

 

2 No’lu Ezgersizimize geçiyoruz;

Ezgersizlerle Göbek Basen Karın Yağılarını Eritme, Zayıflama2

Elimize çok fazla ağır olmamak şartıyla bir ağırlık alıyoruz (resmimizde pet şişe kullanılmıştır) resimde gördüğümüz şekilde   10-15 dakika civarı hareketlere devam ediyoruz.

3 No’lu Ezgersiz;

resimlerle göbek,basen yağlarını eritme, yakma

Yukarıda resimde gördüğümüz hareketleri 15 – 20 dakika kadar uyguluyoruz ve basen, karın bölgemizi çalıştırıp yağların   erimesini kolaylaştırıyoruz.

4 No’lu Egzersiz;

resimlerle göbek basen yag yakım egzersizleri

Yukardaki 4 no’lu resmimizde yapılan hareketleri 15 dk kadar devam ediyoruz. ve

5 No’lu Egzersizimize geçiyoruz;

basen, göbek egzersizleri

Resimde görüldüğü gibi sağ ve sol yanlara geniş yan adımlarla 15 dk kadar adım çalışması yapıyoruz bu sayede göbek ve basenler çalışmış olacak.

6 No’lu egzersiz;

göbek basen egzersiz

Resimde görüldüğü şekilde 20 dk civarı bu hareketleri yapıyoruz..

7 no’lu egzersiz;

göbek basen egzersizleri

Son egzersizimizide yaklaşık olarak 20 dk kadar yaptıktan sonra bolca su içerek terimizle toksinlerin dışarı atılmasını sağlıyoruz düzenli olarak bu egzersizlere devam edilmesi halinde kısa sürede istediğiniz forma kavuşabilirsiniz.


Arama sonuçları: basenlerin erimesi için ne yapılmalı,  göbek nasıl eritilir göbekteki yağlardan kurtulmak,  gobek yaglari nasil eritilir,  karın ve basen yağları nasıl eritilir,  göbek erimesi için ne yapılmalı,  göbek ve basen yağları nasıl eritilir,  göbek ve basen nasıl eritilir,  göbeğin erimesi için ne yapmalı,  göbek ve basen eritme hareketleri resimli,  kısa sürede göbek nasıl eritilir, 
Share.

About Author

BİLGİHANESİ KİMDİR? "Türkiye'nin Bilgi Sitesi" sloganıyla 2008 yılında yayın hayatına başlayan Bilgihanesi; bilim ve teknoloji konuları başta olmak üzere bir çok farklı alanda özgün içeriğe sahip olan ve ziyaretçilerine kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiş bir bilgi paylaşım sitesidir. Bu noktada asıl amacımız; kaliteli Türkçe içerik oluşturmak adına gayret göstererek Türk internet mecrasına katkıda bulunmaktır. Saygı ve sevgilerimizle...

Leave A Reply

Sağlık Bilgisi | HukukBH