TopFace Facebook Uygulaması Nedir, Nasıl Kaldırılır, İptal Edilir?

2 3.391

Facebook kullanıcıları tarafından oldukça yaygın olarak kullanılan TopFace Uygulaması Nedir Ne işe Yarar?

Topface Facebook Uygulaması,  facebook un resim ve beğeni notlarını kullanarak insanların birbirine not vermesi, profillerini görebilmesi hediye göndermesi gibi içerikleri içerir. Karşılıklı sempati duyma gibi butonlar ile insanı devamlı bağlılık yapmaktadır. Şuan için topface de sadece rusya nın bir kaç ili ve türkiyede sadece Bursa istanbul ankara ve adana bulunmakta. topface de enerji olayı ise şu şekilde işlemektedir. Siz insanlara not verdikçe 10 enerji puanı alıyorsunuz. onlar size verdiğinde sizden de 10 puan düşmekte.

Topface Facebook Uygulaması Nasıl Kaldırılır, İptal Edilir?

TopFace uygulamasını kaldırmak iptal etmek için, öncelikle facebook hesabınıza bağlanıyorsunuz  ve sağ üst köşede bulunan ok işaretine basarak  Hesap Ayarları   seçeneğini seçiyorsunuz.. Açılan pencerede sol tarafta olan seçeneklerden Uygulamalar   seçeneğini seçip TopFace uygulamasını bulup sağ köşesinde bulunan çarpı işaretine basarak Uygulamayı Kaldır   diyorsunuz.. ve facebook hesabınızdan TopFace uygulamasını başarılı bir şekilde kaldırmış oluyorsunuz..

Yapamayanlar için Videolu Anlatım: 

[jwplayer mediaid=”2212″]

topface uygulaması nasıl iptal edilir, topface nedir, topface nasıl kapatılır, topface iptali, facebook topface uygulaması, topface kapatma

2 Yorumlar
  1. ekrem yapar diyor

    ID: 59589863 açılmayacaksa iptal edilmesini rica ediyorum. bir de sucumu ögrenmek istiyorum

  2. Kutbetin diyor

    TOPFACE mesaj gelmesin bana

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.