2012-2013 Yılı Tırnaklar için Moda Renkler | Kış Sezonu En Güzel Oje Renkleri

0 749

Kış sezonu geldi ve bayanların en önemli aksesurlarından birisi olan tırnaklar için hangi renk oje seçmeli, kış sezonu moda tırnak renkleri nedir, sizler için araştırdık.

2012-2013 Sezonu Tırnaklarda Moda Renkler
2012-2013 Sezonu Tırnaklarda Moda Renkler

2012-2013 için Tırnaklar için Oje Renkleri:

Bordo ve tonlarını kullanın. Aslında birçok kadının, oje olarak vazgeçemediği bu rengin bu kış moda olması çok şaşırtıcı değil. Çünkü çok sofistike bir renk olan bordo, bir kadının eline en çok yakışan renklerden biridir. Yine aynı tonlarda bir rujla muhteşem görünmemek imkansız olacaktır.

Metalik renkleri renk paletinize ekleyin. Modayı takip etmeyenler bile, eğer sadece vitrinlere bakma şansı yakaladıysa metalik renklerin bu kış çok moda olduğunu fark etmiş olmalılar. Ojelerde de bu kış metalik renkler özellikle gümüş ve altın en çok kullanılacak renkler arasında olacak. Mutlaka her iki rengi de alıp çekmecenize yerleştirin.Uzmanların tek tavsiyesi metalik renkleri kullanırken tırnaklarınızı kısa ve küt kullanmanızdır. Aksi taktirde elleriniz çok vamp görünebilir.

Zümrüt yeşili bir oje alın. “Şaşırdın mı sen?” demeyin. Bu kış zümrüt yeşili, ojelerde çok trend renklerden biri. Doğada mevsim gereği kaybolan bu renk ruh halinize de iyi gelebilir.

Doğal ten tonları hep moda. Bu aslında neredeyse müjde niteliğinde bir haber. Hepimizin mutlaka en az iki ten rengi ojesi vardır. Yani ekstra bir alışverişe ihtiyacınız olmayacak. Ancak güzellik uzmanları, genelde fransız manikürü yaptırırken küt törpülenmiş tırnakta kullanmaya alışkın olduğumuz bu renkleri, daha oval tırnaklarda kullanmamızdan yana.

Unutmayın, doğal ten tonlarındaki ojelerle bir partiye katılabileceğiniz gibi bir iş toplantısına gidebilir ya da spor kıyafetlerinizle koşuya giderken bile gönül rahatlığı içinde kullanabilirsiniz…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.