Adobe Photoshop CS5 (v12) Extended 2010 | Son sürüm Cs5 Fotoşop

0 359

Resim düzenleme programlarının piri sayılan, professiyonal düzenleme araçı olan photoshop yeni nesil CS5 serisi ile aramıza bomba gibi dönüş yaptı. Bu seri ile birlikte bizi harika yenilikler bekliyor. Peki bu CS5’te neler yeni gelin birlikte göz atalım. Photoshop CS5 4 ana başlık içerikli yep yeni araçlar ve geliştirilmiş özellikleriyle birlikte tamamen göz kamaştırıyor.

Yenilikler;

TASARIM PROJELERi,

WEB PROJELERi,

ViDEO PROJELERi,

INTER AKTiF PROJELER için yep yeni özellikler sunuyor.

Ayrıca yeni CS5 ile birlikte 3D çizimler, çarpık grafik etkileşimli web deneyimleri oluşturma ve üstün görüntü araçları sayesinde birbirinden harika çalışmalara imza atabileceksiniz.

Photoshop cs5 Extended
Photoshop cs5 Extended

Neler Yeni Photoshop cs5 içinde Extended’s

Adobe ® Photoshop ® cs5 Extended yazılımı üstün görüntü seçenekleri, görüntü rötuş, gerçekçi boyama ve 3D ekstrüzyon gelişmiş kapasiteler sunar. iş akışı boyunca hızlı bir performans deneyimi 64-bit desteği de zaman koruyucular düzinelerce.

3D çizimler, çarpık grafik etkileşimli web deneyimleri oluşturun üstün görünüyor, ve gerçekçi resim etkileri.

Kompleks seçimler yapılmış kolay  YENI

, Daha iyi-daha-ever sonuçları saç gibi zor görüntü elemanları, seçerek alın ve seçim kenarlarında arka plan rengini ortadan kaldıracaktır. Otomatik seçim kenarları ve mükemmel maskeler yeni arıtma araçlarını kullanarak değişir.

Adobe kakma işi ile 3D ekstrüzyon  YENI

Tasarım Adobe kakma işi teknoloji size, 3D logolar, düğmeler oluşturmak ve herhangi bir metin tabakasından sanat sağlayan daha fazla esneklik sayesinde, ile, seçim, yol veya katman maskesi. Twist, döndürme, konik a’ya ve tasarımlarınızı şişirmek.

Kukla Warp  YENI

Kesinlikle çözgü veya streç grafik, metin veya resim öğeleri kendi interaktif tasarımlar için benzersiz yeni bir görünüm oluşturmak için.

İçerik Bilinçli doldurun  YENI

herhangi bir görüntü detay veya nesne ve İçerik Bilinçli doldurun olarak izlemek Kaldır sihirli bir uzay geride doldurur. Bu çığır açan teknoloji, sesi aydınlatma maçlar ve gürültü sanki kaldırılan içeriğin hiç olmamış görünüyor öyle.

Aerodinamik yaratıcı değerlendirmeleri  YENI

Adobe CS Review – Adobe CS Live çevrimiçi hizmet * – Photoshop Extended içinde daha güvenli bir inceleme başlatmak için. Yorumcular senin resimlere tarayıcılarında yorumlarını ekleyebilir ve hemen bu yorum bkz. CS Live hizmetleri ücretsiz sınırlı bir süre içindir.

Verimli iş akışı  GELIŞMIŞ

Enjoy üretkenlik ve yaratıcılık özellikleri ve donanımları Photoshop kullanıcıları tarafından istenen onlarca sayesinde artırır. Düzeltmek görüntüleri otomatik olarak, bir ekran renk seçici gelen, renkleri seçmek seferde birçok katman donukluk ayarlayın ve daha fazlası.

30 günlük Deneme Sürümü için ziyaret edin ; http://www.adobe.com/go/tryphotoshopextended

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.