Android için Pianist HD Mobil Piyano Uygulaması İndir

0 377

Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınız için kullanabileceğiniz oldukça başarılı bir mobil piyano uygulaması..

Dokunmatik özelliği ile Pianist HD – Finger Tap Piano uygulaması ile kendi müziğinizi mobil cihazınız ile çalmanın artık tam sırası. Uygulamayı kullanan arkadaşların yorumlarına bakınca, ücretsiz olsa bile ne kadar kaliteli ve uygun bir uygulama olduğunu görebilirsiniz.

android-piyanoPianist HD uygulaması Android mobil cihazlar için ücretsiz en iyi piyano uygulamaların başında yer alıyor. Uygulamanın en güzel özelliklerinden birisi, usta sanatçıların müzikleri ile dolu koleksiyonunu öğrenme modunda açarak nasıl çalmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Uygulama özelliklerine baktığımız zaman üç satır modu, titreşim özelliği, gerçek ve dijital ses seçme özgürlüğü, davul, gitar, armonika gibi müzik aletleri ile oluşturacağınız müziklerinizi cloud servisine yükleyebilirsiniz.

Yeni başlayanlar için tam destek fonksiyonu ile ayarlama, klavye ve hız ayarı gibi mükemmel ekstra özellikler sunuyor.

Önceden yüklenmiş ünlü şarkıcıların müzik koleksiyonunu öğrenme modunda çalabilirsiniz ve sevdiğiniz müzikleri notaları ile birlikte çalmayı öğrenebilirsiniz.

Kilidini açmak için enstrüman koleksiyonu; Piyano, Tambur, Trompet, Keman, Gitar, Bas.

Pianist HD uygulamasını tüm Android telefonlarınızda kullanabilirsiniz. Uygulama geliştiricileri tarafından sürekli güncelleme yapılıyor.

Android İçin Pianist HD İndir

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.