Hadise Nasıl Zayıfladı | Hadise Diyeti ile 1.5 Ayda 13 Kilo Verin

0 683

Ekranların güzel ve seksi ünlüsü şarkıcı Hadise fazla kilolarından kurtulmak için tabiri caizse hadise yaratan bir diyetle 1.5 ayda tam 13 kilo vererek ideal kilosuna nasıl ulaştı. Değerli ziyaretçilerimiz bugün sizlere fazla kilo sorunu olan pek çok kişi tarafından merak edilen bu olay diyeti detaylarıyla birlikte anlatacağız..

Hadise'nin Olay Yaratan Zayıflatan Diyeti
Hadise’nin Olay Yaratan Zayıflatan Diyeti

Hadise’yi 1.5 ayda ideal kilosuna ulaştıran diyet o kadar kolay ve sağlıklı ki, kilo vermek isteyen herkes kolayca bu diyeti yapabilir. Ama diyet yanında 1 saat yürüyüş mecburi.

Hadise diyeti temel olarak sağlıklı beslenmeye dayalı. Bol bol sebze yemeği, her yemek yanında bir kase yoğurt, kola yerine ayran, bol bol su ve yürüyüş yapmak bu zayıflama yönteminin temel kuralları.

Peki detaylarını vermek gerekirse şarkıcı Hadise nasıl zayıfladı?

Bol bol meyve yiyerek yürüyüş yapan Hadise 1,5 ayda 13 kilo verip 3 beden inceldi ve 68 kilodan 55 kiloya düştü.

Hadise diyetinin özü aşağıdaki listede,

Spor, Lifli yiyecekler, Kalsiyum ve proteinli Kahvaltı, Bolbol Sebze Yemeği ve Bitkisel Çaylar…

Bir sabah yulaf yiyor, diğer gün ise omlet… Ya da bir diğer gün peynirli kahvaltı yapıyor. Ama aynı anda hem peynir, hem yulaf yemiyor. Karbonhidrat ile proteini çok karıştırmayan Hadise bol bol sebze yemeği yiyor. Yanında mutlaka yoğurdu oluyor. Mesela bir sabah yulaf yiyorsa, öğlen sebze yemeği ve yanında yoğurt, akşam da ızgara etini yiyor. Ara öğünlerde ise ayran ve bitki çayları tüketiyor.

Zayıflamak istiyorsanız, bunun için çaba harcayacak ve düzenli spor yapacak ve yediklerinize dikkat edeceksiniz işin özü aslında bundan ibaret….

hadise diyeti ile ilgili aramalar; hadise nasıl zayıfladı, hadise diyeti melekler mekanı, hadise diyeti diyet, hadise kilosuhadisenin diyeti

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.