Rüyada Kabus (Kötü Rüya) Görmek, Rüyada Boğulmak?

0 4.145

Hepimiz zaman zaman tuhaf tuhaf rüyalar görür, güzel bişeyler gördüğümüzde sevinir, kötü bişeyler gördüğümüzde ise üzülür, ne anlama geldiğini merak ederiz. Bugün sizlere, kötü rüya (kabus) görmek ne anlama gelir, rüyada boğulmak nasıl yorumlanmalı bu rüyalar hakkında bilgiler vermeye çalışacağım..

İlk olarak kötü rüya görmek ne anlama gelir onun yorumuyla başlayalım;

Rüyada Kabus (Kötü Rüya) Görmek Ne Anlama Gelir?

Zaman zaman hepimiz kabuslar görebiliyoruz.Kimi insanlarda güzel rüyadan çok kabus görür.Peki kabu görmek ne anlama gelir. Rüyada kabus görmek Düşmanlarınızı alt edeceğiniz anlamını taşır. İş hayatında zarara uğrayacak, başarısız olacaksınız. Boğazınıza da dikkat edip, abur cubur yemezseniz iyi edersiniz. Kabuslar normal rüya sayılmazlar ve yorumlanmazlar.Rüyada yataginizdan bir kabus görerek uyandiginizi görmek, is hayatinizda yapmaya tesebbüs edeceginiz bir isin çok kötü sonuçlanarak sizi oldukça zarara sokacagina isarettir. Kabus görmek, rakiplerinizin isinizi elinizden almaya çalistiklarina ve bu yüzden temkinli olmaniz gerektigine delalet eder.Rüyada kabus görmek; düşmanlarınızdan zarar göremeyeceğinize işarettir.

Kötü Rüya Görünce Ne Yapılmalı;

Bu tarz kabusları görmek iyi mi yoksa kötü bir durum mu? İşte bu rüyalardan biri de boğulmak…Peki rüyada boğulmak ne anlama gelir?

Rüyada Boğulmak Ne Anlama Gelir, Nasıl Yorumlanmalı?

Rüyanızda boğulduğunuzu görüyorsanız kendinize sorun, “Neyi engelliyorum, nelerden uzak duruyorum ya da neden bazı şeylerle baş edemiyor gibi hissediyorum”. Bu neleri, neden kabul edemediğinizi anlamanızı sağlar.

Suda boğulmak bidat işleyerek yahut günah ve isyan sonucu azap olunmaya delalet eder. Buya batıp tekrar çıkmak ve akabinde tekrar suya batmak dünya işlerine dalmaya, Suya atlama yahut düşmek suretiyle giren ve boğulmadan çıktığını gören kimse yaşadığı hayattan ders alarak kulluğa yönelir. Sudan kurtulan kimsenin üzerinde yeşil elbise olması ilim ve takvaya, Denizin derinliğinde boğulmak yönetimden gelecek haksızlığa, İnançsız birinin denizde boğulması iman etmesine, Berrak ve temiz suda boğulmak hayırlı ve çok mala erişmeye, Bulanık suda boğulmak hak ile batılı birbirine karıştırmaya ve üzüntüye delalet eder.

Rüyada öksürmekten veya herhangi bir nedenden dolayı boğulmak, uzun ve mutlu bir ömre sahip olacağınızın işaretidir.

Rüyada boğulmak, Allah (C.C.)’in emir ve rızası olmayan bir halde bulunmaya işaret eder. Rüyada boğulduğunu gören kimse, çok günah isleyerek hata eder. Eğer boğulduğunda öldüyse o kimsenin küfründen korkulur veya o kimse bir bidat içinde boğulur. Denize battığını, akabinde suyun yüzüne çıkıp el ve ayaklarını oynatıp sonra yine suya battığını ve tekrar suyun üzerine çıktığını gören kimse, dünya işlerine dalar. Zengin ve otorite sahibi olur. Sudan çıktığını ve boğulmadığını görse, dünya isleri onu dindar eder. Eğer o kimsenin üzerinde yeşil bir elbise varsa, ilim ve takva sahibi olur. Boğulduğunu ve denizin derinliklerine daldığını görse, devlet başkanı o kimseye kızar veya eziyet eder ve o kimse o azap içinde ölür. Suda boğularak öldüğünü gören kimseye, düşmanı yaklaşır. Rüyada safi ve berrak suda boğulmak, çok mala erişmeye işaret eder.

Rüyada suda boğulduğunu görmek; dikkatli davrandığı taktirde girişilecek işte başarılı olmaya işarettir.

Rüyada boğulmak ve kötü rüya (kabus) görüldüğünde yapılan yorumlar bu şekilde, tabi nihayetinde görülen sadece bir rüyadır, rüyamda böyle oldu diye gerçekte de öyle olacağı anlamına gelmez hiç bir zaman, bu sebeple kötü rüya gördüğünüz zaman, Allah’ım hayr eyle rüyamı şerden uzak eyle diye dua edilmelidir.

rüyada biri tarafından boğulmak, ruyada elle bogulmak, rüyada birisi tarafından boğulmak, rüyada başkası tarafından boğulmak, rüyada birisi tarafindan bogulmak, rüyada bogulmak, rüyada birisi tarafindan bogulmak ne demektir, rüyada bogulmak ne demek, rüyada biri tarafından boğulmak, rüyada karda boğulmak

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.