Rüyada Yanmak, Yangın Görmek Ne Anlama Gelir, Yorumu

0 756
Rüyada Yangın, Ateş Görme
Rüyada Yangın, Ateş Görme

Rüyalar, bilinç altımızda genelikle istem ve kontrolümüz dışında gerçekleşen bir olaydır. Bugün sizlere pek çok kişi tarafından sıkça görülen rüyada yanma, yangın görme, yangın ve ateş ile ilgili rüya yorumu, tabirleri hakkında bilgiler vereceğiz..

Rüyada Yanmak

Rüya yorumu eskiden beri İnsaların ilgisini çekmektedir. Nedeni psikoloji etkiler yapan günlük hayattaki birçok olayın bilinçaltını etkileyip etkilerini rüyalarda göstermesidir. Bu nedenle günlük hayatta yaşanan olaylar sonucu farklı rüyalar görülür.

Rüyada yangın görmek ne demektir?

 

Rüyada Yangın Görmek

Rüyada yangın görmek bir kaç şekilde yorumlanmaktadır. Rüyada bir konağın yandığını görmek, uzaktan sizi tedirgin edecek haber alacağınıza yorumlanır. Kendi evinin yandığını görürse, işlerinde büyük zarar edecek ve sağlığı bozulacak demektir.
Eşyalarının yandığını gören kişinin el attığı her işte başarılı olacağına yorumlanır. Yanan şeyden sadece beyaz dumanlar çıkıyorsa, bu herkesi ilgilendiren bir olaydır. Kara duman çıkıyorsa, büyük derttir. Yangında sadece Alev gözükmesi, zengin olunacağına yorumlanır.

Yandığınız Görmek

Yanmadığınız sürece, zenginliğin işaretidir. Yanıyorsanız zarara girebilirsiniz demektir.
Yangında duman görülüyorsa herkesi ilgilendiren bir sorundur. Ama alev çıktığını görmek çok önemli bir kısmettir. Orman yangını görmek ise kıtlığa işaret eder.

Rüyada yangın çikip evinin veya bir Mahallede her hangi bir binanin yandigini görmek, uzaktan heyecanli bir haber alacagina; yanginin kendi evini yakip kül ettigini görmek, kötü bir hastaliga yakalanip hastaneye yatacagina isarettir.

Yanmadığınız sürece, zenginlik ve mutlu bir Aile hayatının simgesidir. Eğer yanarsanız, yanlış davranışlarınızdan dolayı zarara gireceksiniz demektir. Şayet rüyada eviniz yanıyorsa sizi seven ve sayan bir eş ve söz dinleyen çocuklar olarak yorumlanır. Çok çok büyük bir yangın görmek iş adamları için sonsuz başarı ve para, sanatçılar için onur ve kazancını denizden sağlayanlar için de kazançlı bir yolculuk anlamı taşır.

Rüyada siyah dumanlar çıkartan bir yangın görmek; sıkıntıya düşmeye, yangından beyaz bir duman çıkıyorsa, sıkıntılardan kurtulmaya, rüyada yandığını görmek; gelecek kötü bir habere, orman ve ekinin vs. yandığını görmek; felakete, evinizin yandığını görmek; haram kazanç sağlayacağınıza, kötülüklere uğrayacağınıza işarettir.

rüyada yanmak, rüyada birinin yandığını görmek, ruyada ev yanmasi, rüyada birisinin yandığını görmek, rüyada birinin yanması, ruyada bırının yandıgını gormek, yanmak ruyada, rüyada başkasının yandığını görmek, ruyada yanmak ne demek, ruyada birisinin yandigini gormek

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.