Samsung Galaxy S IV (S4) Ait İlk Görüntüler Sızdırıldı !

0 1.153

Samsung amiral gemisi olarak Galaxy serisi S sürümünün sonuncu olan ve 14 Mart 2013’te tanıtılması beklenen cihaza ait yeni görüntüler ortaya çıktı.

Çinli bir forum sitesinde ortaya çıkan bir dizi görselin Galaxy S IV’ün çift SIM kartlı versiyonuna ait olduğu iddia ediliyor. Elde edilen görsellerden tasarımın yanı sıra kimi teknik özellikleri de öğrenmiş bulunmaktayız.

Galaxy S III sonrası oluşturulan tasarımın yeni nesil akıllı telefonda da devam ettirildiğini görüyoruz. Köşeli bir tasarım sunması beklenen telefonun daha çok Galaxy Note II’ye benzerliği dikkat çekiyor. Akıllı Kaydırma ve Akıllı Durdurma, Yüzeysel Dokunma ve Samsung Orb gibi desteklerin sunulacağı iddia edilen Galaxy S IV’ün çift SIM kartlı versiyonunda; 1.8GHz frekans hızında çalışan ve 4+4 şeklinde iki küme üzerinden işlem gören Exyno 5 octa işlemcisini görüyoruz. Grafik biriminde ise daha önce birçok iddiaya konu olan PowerVR SGX 544MP GPU yer almakta.

Elde edilen görsellerden ekran boyutunun büyüdüğü, konumlandırılan ekranın ise 5-inç boyutunda Full HD çözünürlüklü ve parlaklığı arttırılan %25 daha verimli Super AMOLED ekran olması ön görülüyor. Android 4.2.1 ve yenilenmiş Touchwiz Nature arabirimin eşlik ettiği telefonda 2GB RAM ve 13MP çözünürlüklü arka kamera sunulan diğer detaylar arasında yer alıyor.

İşte Galaxy S4’e ait olduğu söylenen görüntüler;

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.