Windows Live Messenger 2011 Final Türkçe | Yeni Msn Özellikleri İndir Yükle

0 411

Microsoft’un dünyaca ünlü anlık iletişim-sohbet araç programlarından olan Windows Live Messenger 2011 yılı için yeniden tasarlandı. Bu yeni sürüm ile birlikte bir çok yeni ve kullanışlı özellik yeni nesil msn kullanıcılarını bekliyor.

özellikle bu yeni sürüm ile birlikte sosyal paylaşım imkanlarını sonuna kadar kullanılmış ve ayrıca web-cam görüşmeleriniz için HD görüntüsünde sohbet imkanıda getirilmiş..

İşte Yeni Msn 2011’den öne çıkan yenilikler :

  • Sohbetten çok daha fazlası

Arkadaşlarınızla daha çok eğlenin. Web kamerası* kullanarak yüz yüze yüksek tanımlı (HD) sohbet edin, fotoğraflı slayt gösterisi başlatın, çevrimiçi video izleyin ve web’de bulduğunuz bağlantıları paylaşın.

  • Çevrimiçi dünyanız tek bir yerde

Messenger web üzerindeki en önemli sosyal güncellemeleri tek bir yerde topladığından, arkadaşlarınızın Facebook, MySpace ve LinkedIn gibi web sitelerinde yeni fotoğraf gönderdiğinden, durumlarını güncelleştirdiğinden ve yaptıkları diğer etkinliklerden her zaman haberiniz olur.

  • Hareket halindeyken Messenger

Evden uzakta, yoldayken bile bağlantınızı sürdürün. Cep telefonunuzda Messenger kullanarak kimlerin çevrimiçi olduğunu görün, arkadaşlarınızla sohbet edin ve sosyal güncellemeleri öğrenin..

  • Sosyal ağlarınızı Messenger’a ekleme

Arkadaşlarınızın diğer sosyal ağ web sitelerinde neler yaptıklarıyla ilgili güncelleştirmeleri doğrudan Windows Live Messenger’ın içinde alın. Facebook, MySpace ve Blogger gibi daha birçok hizmeti ekleyebilirsiniz.

İpucu: !

Kullandığınız sosyal ağ web sitelerini Messenger’a eklemek için

  1. Messenger pencerenizin sağ alt köşesinde, Bağlanılan bölümünde Ekle’yi ve ardından da Diğer hizmetlere bağlan’ı tıklatın.
  2. Eklemek istediğiniz hizmetin adını tıklatın ve söz konusu hizmete bağlanmak için sağlanan yönergeleri izleyin.

Windows Live Messenger 2011 Yeni Sürümünü Bilgisayarınıza Kurmak için ;

TIKLAYIN » (Açılan pencereden Şimdi yükleyin butonuna tıklayın)
Yeni Messenger 2011 Msn’den Görüntüler.. İlk izlenimler :


Her Türlü Soru ve Yardım talepleriniz için Msn Adresimiz :

destek@bilgihanesi.com

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.